ЛФК програма

Лікувальна фізична культура (ЛФК) – це метод піклування для літніх людей, який включає комплекс вправ, що спрямований на покращення фізичного стану пацієнта після певного захворювання, травми чи операції.

  1. 20-30 хв Ходьба по рівній поверхні. Ходьба з кожним, хто спроможний, по коридорі, на подвір’ї. Наголошувати, щоб піднімали ноги. Темп середній, щоб відновити звичку ходьби.
   Запобігти застійним явищам.
  2. 25 хв Ходьба по сходах або підйом ніг на платформу. В повільному темпі, ходьба по сходах вгору, вниз. Страхувати згідно з вимогами техніки безпеки. Потрібно нагадувати про правильність переміщення ніг і рук. Покращити навики ходьби, орієнтації в просторі. Тренування координації.
  3. 40 хв Активні вправи. Виконання вправ з кожним індивідуально. Вправи підбираються в залежності від потреб людини. Вправи з конусами, м’ячем, згинання-розгинання кінцівок, тулуба, шиї. Вертикалізація лежачих. Розвиток фізичних якостей, сили, витривалості, спритності, гнучкості. Профілактика застійних явищ.
  4. 10 хв Пасивні вправи. Виконання за потреби. Пасивний розтяг, суглобова гра, ПІР. Мануальні втручання (дихальна реабілітація). Для запобігання і усунення контрактур, больовий синдром.
  5. 20 хв Когнітивна частина. Розмальовка рисунків, письмо, читання,
   нагадування кольорів, тварин, елементарних побутових речей. Спілкування. Запобігання прогресування деменції, забування. Покращення пам’яті, сконцентрованості.
  6. 10-15 хв Ерготерапія. Самостійне бриття, вживання їжі, миття та інших навичок самообслуговування. Працетерапія, зменшення навантаження на працівників, внаслідок самостійності пацієнтів. Профілактика і призупинення прогресуванню деменції.

Сумарно: 2-2,20 год – Співвідношення засобів фізичної терапії може змінюватись за потребами пацієнтів.

Контакти та розташування
Телефон
Розташування пансіонату Русалка
с.Підгірне, шосе Львів-Тернопіль 1
Прийом пацієнтів

Пн-Пт 9:00 – 18:00

Залиште свої контактні дані і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом!